Ціна на газ – це знущання над українським народом, – тернопільський депутат Петро Ландяк

При задекларованому на початку року збільшенні ціни на газ в розмірі 60-70% уряд таки підняв на 23% ціну газу з 6879 грн до 8 550 грн. за 1000 куб. м.

ДИВУЮСЬ!!! ЯК МОЖНА НА ТАКЕ ВІДВАЖИТИСЬ ПРИ ТОМУ, ЩО ФІНАНСОВИЙ ПЛАН НАФТОГАЗУ УРЯДОМ НА 2018РІК РІК ЩЕ НЕ ЗАТВЕРЖЕНО!!!

Якраз цей документ має планово визначити обсяги використання коштів Нафтогазом, зафіксувати напрям і вартість капіталовкладень, лімітувати оплату праці, затвердити систему преміювання та регламентувати інші видатки, які лягають в основу формування тарифів та мають забезпечити системну і беззбиткову роботу компанії. Не дивлячись на відсутність затвердженого фінансового плану – уряд піднімає тариф на газ!!!

З офіційної фінансової звітності ПАТ «Укргазвидобування» в собівартість газу власного видобутку з рентою і іншими податками становить близько 100$ за 1 тис. м3.

ТАКІ ДІЇ ВЛАДИ, В УМОВАХ НЕЗАТВЕРДЖННОГО ФІНАНСОВОГО ПЛАНУ НАФТОГАЗУ на 2018 РІК , ПРИ ТАКІЙ СОБІВАРТОСТІ ГАЗУ ВЛАСНОГО ВИДОБУТКУ І ПРИ УМОВІ, ЩО НАШОГО ГАЗУ ПОВІСТЮ ВИСТАРЧАЄ НА ПОТРЕБИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОЇ ГАЛУЗІ Є ПОВНИМ АБСУРДОМ.

Якщо ще врахувати серйозні обмеження в наданні субсидій населенню, які введені в дію в цьому році, а також врахувати НЕПОМІРНІСТЬ У ПРИЗНАЧЕННІ ЗАРПЛАТИ, ЯК ПРАЦІВНИКАМ НАФТОГАЗУ (середня зарплата у 2017 році становила більше 80 тис. грн., а в цьому році планували її збільшити у два рази) ТАК І КЕРІВНОМУ СКЛАДУ (у 2017 році зарплата з доплатами становила біля 3млн. грн. на місяць, яку також планують ЩЕ ЗБІЛЬШИТИ) – ТО ЦЕ ВЖЕ Є ЗНУЩАННЯМ НАД УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ!!!

ЩО РОБИТИ? ВАЖКО ВІДПОВІСТИ! НАДІЮСЬ, ВИБОРИ ДОКОРІННО ЗМІНЯТЬ СИТУАЦІЮ В КРАЇНІ!

Петро Ландяк, депутат Тернопільської міської ради 

Коментарі вимкнені.