Цим тернополянам показали та розказали, як треба працювати

72З 6 травня до 6 червня 2016 року доцент кафедри акушерства та гінекології № 2 Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Наталія Петренко та студенти першого курсу бакалаврату медсестринства Вікторія Павлюк та Уляна Пижик проходили стажування за програмою міжнародного обміну на базі медсестринської школи Саскачеванської Політехніки, м.Саскатун, Саскачеван, Канада (Saskatchewan Polytechnic, Saskatoon, Canada).

Програма візиту була дуже насичена та дала можливість ознайомитися з організацією систем охорони здоров’я провінції Саскачеван, організацією навчання в медсестринській школі Саскачеванської політехніки, роботою деяких медичних та медико-соціальних закладів. Вона включала відвідування занять з різних предметів, роботу в симуляційному центрі, зустрічі з викладачами програм, візити до лікувальних закладів.

Під час зустрічі директор медсестринської школи д-р Ніса Дік познайомила з медсестринськими програмами, особливостями навчання студентів, також було обговорено можливості подальшої співпраці.

Коментарі вимкнені.