Про жіноче політичне лобі на Тернопіллі

dsc03097В Україні реалізовується проект  «Побудова жіночого політичного лобі в Україні». Він впроваджується  Всеукраїнською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду Демократії ООН – The United Nations Democracy Fund. Стратегічним завданням визначено — створення громадянської платформи, яка допоможе збільшити представництво жінок на всіх рівнях прийняття рішень.  

Проект буде реалізований в чотирьох кластерах, кожен з них буде охоплювати 3 області (всього 12 областей) Тернопільська область теж бере участь в проекті і включена у другий кластер, куди також входять Хмельницька та Чернівецька області.

Лобізм (англ. lobbyism) — скоординована практика обстоювання інтересів або чинення тиску на законодавців і чиновників неурядовими організаціями, фінансово-промисловими групами чи етнічними спільнотами на користь того або іншого рішення. Лобізм також передбачає діяльність зацікавлених осіб, яка сприяє ухваленню органами влади тих або інших рішень, з використанням формальних і неформальних відносин в органах влади. Представники зацікавлених груп називаються лобістами, а їх групи лобі.

З ким передбачена робота?

Ми працюємо з жінками, які роблять або планують робити політичну кар’єру, політичними партіями, ЗМІ, територіальними   громадами.

Як це буде виглядати?

Проектом передбачено проведення тренінгових навчань (щонайменше 5 дводенних тренінгів), засідання політичних клубів ( два регіональних засідання у 2016 році), обмін досвідом , стажування в радах різних рівнів та закордоном.

Навчальним блоком передбачена програма політичного лідерства, модель політичного наставництва та  он-лайн платформа навчання та обміну досвідом.

Кого ми очікуємо на наших заходах? :

Жінок-лідерок, які балотувалися чи планують балотуватися у місцеві та національні органи влади;

Тренерів та тренерок, експертів та  експерток з питань виборчого процесу та посилення ролі жінок у політичних процесах;

Представників політичних партій та громадських організацій, які працюють на уповноваження жінок в політичній та економічній сферах.

Коли відбудеться презентація проекту?

Презентація проекту в Тернопільській області відбудеться 24 червня 2016 р. з 11.00 до 13.00 у приміщенні ресторану «Кримська підкова», вул. Танцорова, 22. Буде круглий стіл на тему : “Стратегії розширення участі жінок у політиці“. 

Чому потрібно звернути увагу на цю інформацію вже сьогодні?

Максимальна кількість  жінок з Тернопільської області, які зможуть прийняти участь у навчальних програмах на конкурсній основі, – 8 осіб. Тому ті, хто перший братиме участь у інших заходах, матиме більші шанси на потрапляння у загальноукраїнський пул. Зрозуміло, інші заходи, котрі проводитимуться у Тернопільській області будуть відкриті для всіх бажаючих.

Володимир Ханас.

Коментарі вимкнені.