Твітеряни в Тернополі «лайкались» і дивились хокей (фото)

Вже втретє у Файному місті відбулася зустріч прихильників соцмереж під назвою «TwiTerEvent 3». Близько 80 учасників, серед яких відомі блогери та спільноти з всієї України отримали змогу познайомитись та зарекомендувати себе. Цьогоріч захід відбувається в дещо іншому форматі – він вийшов за рамки інтерактивних посиденьок і перейшов у спільний активний відпочинок.

26 сіня до програми входили, окрім традиційної конференції з доповідями учасників, ще й перегляд чемпіонату з хокею на Тернопільському ставі та КозаПаті.

Щодо доповідей, то говорили твітеряни про мобільну рекламу, нові стратегії Живого Журналу та розширення меж інтерактивного простору в цілому.

Захід організовував ТМГО«Тернопіль-Тираспіль» у співпраці із ТММГО «Файне місто» та ТМГО «Адаптаційний чоловічий центр».

-1 thoughts on “Твітеряни в Тернополі «лайкались» і дивились хокей (фото)

  • 21:29 | 27.01.2013 о 21:29
    Permalink

    Заготовка це звісно добре,але варто напевне було б поцікавитися, що було на заході справді. Яка до біса мобільна реклама, основною темою були соцмережі. Про жж не було ні слова, хоча можливо це і було заплановано. В Козі ніякої паті також не було. Вони відмовились нас приймати, тому паті було у Ноєвому ковчезі. Жахливо непрофесійно.

Коментарі вимкнені.