У Євгенія Степанова є “серйозний” дах

А саме 271 батьків дітей , які займаються боксом під патронатом ТООФБУ та особисто Степанова Євгенія Вікторовича.

Звернення батьків дітей що займаються боксом до Тернопільської обласної організації Федерації боксу України

 Ми, батьки дітей, що тренуються під патронатом ТООФБУ надзвичайно обурені тим, що влада  чинить тиск на віце-президента Тернопільської обласної організації Федерації боксу України  та спрямовують неправдиву інформацію  на підрив авторитету, іміджу та довіри до Степанова Євгенія Вікторовича.

Ми заявляємо, що всі ці звинувачення – наклепницькі випади. Місцева влада користуючись необмеженими можливостями звинуватила добропорядну людину у кримінальній діяльності.

У даній ситуації порушені  права людини, її честь і гідність. Степанов Євгеній Вікторович людина авторитетна, справжній професіонал, завдяки його заслугам тернопільський бокс активно розвивається і дає змогу повністю відкритися нашим дітям. Завдяки йому наші діти можуть займати гідне місце у українському боксі і писати нову спортивну історію. Це об’єктивна оцінка діяльності та заслуг Степанова Є.В.

Просимо Вас прийняти до особливої уваги наш лист на захист Степанова Євгенія Вікторовича.

-1 thoughts on “У Євгенія Степанова є “серйозний” дах

 • 00:27 | 15.05.2014 о 00:27
  Permalink

  Ну непотрібно так його захищати, тернополяни і так чудово знають хто такий “стєпанов”, ким він був, де сидів і за що, і чим зараз на життя “заробляє”.

 • 09:11 | 15.05.2014 о 09:11
  Permalink

  Степанов ніякий не боксер. Він взагалі ніхто там в залі. Ні коштів не виділяє на бокс, ні спорт його не цікавить. Він просто на базі цього закладу сколочує свіже злочинне угрупування. Гнати його треба. Навіть під Міською радою були тренера, що там займаються з дітьми. То чи треба містові нова банда вирощена за гроші громади.

  • 10:30 | 15.05.2014 о 10:30
   Permalink

   А хто фінансує навчально-тренувальні збори? Виділяє кошти на проведення змагань? Відряджає дітей на змагання у інші області? Міська рада?

 • 10:54 | 15.05.2014 о 10:54
  Permalink

  Люди ви хворі наголову , ви тітушки !!! тА сТЕПАНОВ бандюк з бандюків , це вбивця та рекетир ! Ви в заробітчан позаитуйте , якщо у вас память пропала ,про нього за кордоном легенди ходять , а ви тут його прикриваєте , бандюка , рекетира !

  • 13:03 | 15.05.2014 о 13:03
   Permalink

   Лорд, якщо Ви маєте інформацію що Степанов когось вбив чи він рекетир, то чому не звернетесь у правоохоронні органи як добропорядний громадянин України? А поливати брудом людину яка дійсно допомагає дітям низько. До Вашого відома це єдина дитяча секція спортивного спрямування де діти займаються безкоштовно. В тому ж самому Палаці спорту надано в безкоштовне користування приміщення клубу бально-спортивних танців “Мальви”. (цей клуб дотичний до Турського). Однак в цьому залі займаються діти клубу бально-спортивних танців “Гранде”. Нібито і добре. Але вартість навчання в танцювальному клубі для дітей становить від 180 до 200 грн. на місяць.
   P.S. Моя дитина не займається боксом, бо вважаю що цей вид спорту не для дівчинки

Коментарі вимкнені.