У ФК “Тернопіль” фінансові проблеми

Про це в інтев’ю сказав тренер тернополян Василь Івегеш.

— Василю Петровичу, муніципали восени створили в своїй групі невелику сенсацію. Є передумови до продовження весняної частини в тому ж дусі?

—Сподіваємося на те, що клуб зможе витримати тягар фінансового навантаження, утримуючи команду, бо вже зараз певні труднощі почали виникати. Зарплатню нам виплатили повністю, а ось по преміальних виникли заборгованості.

— Чому?

—Наскільки зрозумів, керівництво клубу виявилося не готовим до того, що ми почнемо так багато вигравати. Але невдовзі має відбутися зустріч із мером міста (Сергій Надал.— А.П.), отож усі ці питання, сподіваюся, закриються.

— Іншими словами, виконавці перевершили сподівання роботодавців?

—Скажу так: у нас вірили, але не думали, що будемо, як для дебютанта, так багато вигравати. Не треба забувати, що наш клуб— бюджетний і фінансується з міської скарбнички. До речі, ця ситуація стала для нас великим уроком— надалі, по-перше, до кошторису закладатимуться додаткові резерви, а ще потрібно, щоби був окремий інвестор. У мене ж, як у тренера, претензій до виконавців немає, тож і виходить, що керівництво за нами не встигає (сміється).

— О цій порі, зазвичай, активно проходять тренувальні збори та перегляд новачків. мабуть, до вашої команди, як до дебютанта, почали придивлятися селекціонери інших клубів.

—Бачите, коли брали участь у чемпіонаті області, то наших футболістів забирали клуби вищі за рангом просто так, нікого не питаючи. Професіональна ліга дає нам перевагу в тому, що тепер клуби зобов’язані з нами рахуватися, тож забрати до себе будь-якого футболіста «просто так» не можуть. Однак (неначе за помахом чарівної палички), всі, без винятку, клуби або й справді стали такі бідні, або просто придурюються, але всі хочуть наших футболістів безкоштовно. Мовляв, ось якби той чи інший був вільним агентом… Ми ж, навпаки, хочемо зберегти склад. А ось уже в міжсезоння (є така домовленість), якщо будуть пропозиції по гравцях, що задовольнятимуть усі сторони, то ми їх відпускатимемо.

— Чи багатьох футболістів можете недорахуватися?

—Скажу так: збереться колектив 21 січня, тоді й переглянемо кадри. За моєю інформацією, нині немає жодного футболіста, який би дав зрозуміти, що може чи хоче залишити «Тернопіль». Дещо раніше розлучилися «полюбовно» з Михайлом Трофимчуком, але той залишив клуб за сімейними обставинами.

— Водночас наскільки зрозуміло, підвищуватися в класі — завдання не стоїть. Чи можна, виходячи з цього, а також враховуючи те, що бюджет клубу — невеликий і кожна копійка, як кажуть, на рахунку, зробити висновок, що команда не підсилюватиметься гравцями?

—Зараз у нас чимало дзвінків із багатьох регіонів України— юнаки просяться на перегляд. Так само багато агентів пропонують своїх підопічних. Але в нас завдання— залучити до лав якомога більше молоді саме з Тернопільщини. Якщо ж брати за амплуа, то можуть виникнути проблеми з воротарями, тож на цю позицію, цілком можливо, будемо переглядати кандидатів.

— Із планами, зрозуміло, вже визначилися…

—Безперечно. Щоправда, Анталіями та Іспаніями похизуватися не можемо (сміється). Однак радує те, що змінилося ставлення до нас з боку інших команд. Якщо торік практично ніхто не хотів проводити з нами контрольні матчі, то тепер зі спаринг-партнерами в нас проблем немає.

Ukrfootball

Коментарі вимкнені.