У парку Шевченка встановлять “родзинку” за пів мільйона гривень

Дитячий майданчик у парку Тараса Шевченка почали демонтовувати. До першого червня на його місці з’явиться оновлена конструкція вартістю у пів мільйона гривень. Як зазначив директор об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя Василь Романюк: «Дядю Стьопу» і решту атракціонів на дитячому майданчику встановили одночасно із заснуванням парку, а це більше, ніж 60 років тому. Вони застаріли і потребують термінового ремонту».

Відтак, на майданчику замінять покриття на безпечне для дітей, реставрують гойдалки і вежі. Символ щасливого радянського дитинства – «Дядька Степана» також відновлять. Решту атракціонів демонтують. На місці колишньої гірки з’явиться дерев’яний човен. Він і буде родзинкою нового дитячого майданчику. Завершити будівельні роботи обіцяють до 1 червня, коли й урочисто відкриють оновлену конструкцію.

Наразі тримають в таємниці й імена благодійників, за чиї кошти будується майданчик. Відомо лише, що вони самі запропонували у такий спосіб допомогти місту. Тож, можна припустити, це хтось із приватних підприємців, які мають ресторани неподалік.

За Збручем

Коментарі вимкнені.