У Тернополі аж спеціально відкрили центр, щоб люди не стояли у чергах

centr-630 травня відбулося відкриття нового розрахункового центру для здійснення оплати за спожитий природній газ у Тернополі. Тепер споживачі м. Тернополя та Тернопільського району можуть здійснити оплату за використаний природний газ без комісії не лише в установі ПАТ «Тернопільміськгаз» на вулиці Митрополита Шептицького, 20, але й у приміщенні ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз» на вулиці Родини Барвінських, 4.

Що цікаво, у перший день роботи, ще до офіційного відкриття, у розрахунковому центрі оплату за природній газ здійснило декілька десятків споживачів. Працюватиме розрахунковий центр з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 години, у п’ятницю з 8.00 до 16.00 та у суботу від 8 до 14.00 години. Обідня перерва – 12.00 – 12.48 год.

Як зазначив директор ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз» Віталій Бобрівець, потреба у новому відділенні обгрунтована тим, що під час розрахунків у розрахунковому центрі на вулиці Митрополита Шептицького, 20 утворювалися чималі черги, які спричиняли незручності не лише споживачам, але й ускладнювали роботу працівників підприємства.

– Споживачі звертаються до нас із скаргами, що банківські установи та відділення «Укрпошти» беруть комісію при оплаті за комунальні послуги. Відтак, вони йдуть до нас для здійснення оплати, адже в наших касах не беруть комісії за оплату. Великий наплив людей спричиняє створення черг, тому за сприянням Тернопільської міської ради, було прийняте рішення про відкриття додаткового центру. Це дозволить нашим споживачам зручніше і оперативніше здійснювати оплату за використаний природний газ, – розповів під час відкриття директор ДП “Газпостач” ПАТ «Тернопільміськгаз» Віталій Бобрівець.

Коментарі вимкнені.