На Тернопільщині затримали хитрого 27-річного молодика

Крадіжку чималих коштів інкримінують правоохоронці Підволочиського відділу поліції місцевому мешканцю 27-річний молодик викрав з банківської картки знайомого вісім тисяч гривень.

Потерпілий та підозрюваний зналися давно. Молодший з товаришів якось дізнався, що на банківському рахунку у старшого, 54-річного мешканця селища Підволочиська знаходяться чималі гроші. Саме скрута з фінансами штовхнула знайомого на злочин. Обізнаний у банківських операціях, вирішив зняти кошти без картки. Для цього зловмиснику знадобився лише телефон жертви. Якось перебуваючи у нього в гостях, непомітно запхав мобілку товариша до кишені та подався привласнювати кошти. У банкоматі скористався послугою зняття готівки без картки.

Для цього завів номер мобільного власника рахунку і на телефон прийшла смс з кодом для доступу до віртуального рахунку. Злодій зняв геть усі гроші – 8 тисяч гривень, а телефон вимкнув та поспішив непомітно повернути до домівки. Його власник навіть не помітив зникнення ґаджету. Однак пропажу грошей чоловік таки невдовзі виявив. Звернувся за допомогою до поліції.

Коментарі вимкнені.