У Тернополі нове місце для відпочинку та розваг

У День захисту дітей, 1 червня, у Тернополі відкрили оновлений сквер на перехресті вулиць Руська-Валова. З нагоди відкриття скверу для маленьких тернополян міська рада організувала багато розваг.

«Маю велику честь сьогодні урочисто відкрити оновлений сквер на вул. Руській з новим дитячим майданчиком. Відрадно, що сьогоднішнє відкриття збіглося з Міжнародним днем захисту дітей, яке щорічно відзначають у перший день літа. Це свято, передовсім, для нас, для дорослих, для тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них, захищає та допомагає твердо стати на ноги, – зазначив міський голова Сергій Надал. – Саме заради майбутнього, дітей, ми намагаємося зробити Тернопіль максимально комфортним та безпечним для проживання, навчання та відпочинку, тому ремонтуємо парки, набережну, спортивні майданчики, дитячі садочки та школи. Ремонти ми будемо продовжувати».

Очільник міста розповідає, що в оновленому сквері на вул. Руській зробили чимало робіт, зокрема замінили покриття на нову бруківку, облаштували нові зелені зони, нове огородження, місця для відпочинку та дитячий майданчик.

Коментарі вимкнені.