У Тернополі біля храму новомучеників українського народу встановили дзвіницю та дзвони

9 січня, на свято первомученика Стефана, Архиєпикоп і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) освятив новозбудовану дзвіницю та дзвони на парафії УГКЦ новомучеників українського народу міста Тернополя (поблизу школи №8).

Настоятель храму о. Ігор Махніцький спільно із вірними вітали Архиєпископа перед храмом. Відтак відбулася Архиєрейська Свята Літургія, під час якої у пастирському слові архиєрей говорив про подвиг мучеництва у Церкві Христовій.
«Сьогодні свідчити Христа – це бути мучеником, – наголосив Архиєпископ, – бо світ ніколи не сприймає християнського світогляду. Бути мучеником – бути не від світу цього, а жити і вмирати разом із Христом, який особисто пройшов шляхом мучеництва з любові до людини».
Архиєпископ відтак подякував меценату Роману Недошитку за його жертовність. Завдяки його пожертві була споруджена дзвіниця та придбані 2 дзвони.
У молитві взяли участь віце-ректор Тернопільської духовної семінарії о. Михайло Пастух та духівник о. Мирослав Богак, – повідомляє прес-служба архиєпархії.

 

Коментарі вимкнені.