У Тернополі черговий скандал з маршрутками

6 листопада пасажири маршрутки №18 могли спостерігати, як під час поїздкиіз соціальної,  маршрутка ставала звичайною, і все за бажанням водія.

Про цю історію розповідає очевидець  у групі Від Тарнополя до Тернополя.

“Зранку близько 8:40 сів на “соціальний” маршрут №18 на вул.Симоненка, у якому,мабуть, лише зелена табличка номеру маршрутки видавала, що вона пільгова. Але поспішаючи на роботу, сумніваюсь, що люди звертали на таке увагу ..лише одиниці .
В автобусі не було жодної наклейки про вартість проїзду. Водій і сам не горів бажанням про це свідчити + підвищений тон. Я , так і велика більшість людей оплачували чи 2,50 чи більші суми , і не отримували своєї законної повної здачі. Почалося все з однієї жіночки, яка знала про пільги, а отримала неповну здачу і почала вимагати повної виплати. Тут всі пасажири зрозуміли, що їх ошукали … дехто вимагав решту, дехто пасивно на це реагував – лише розмовами про це .. 
Згодом я підійшов поближче до водія і  спеціально прослідкував за водієм,  як він видає здачу. Виявилось, що як і раніше. От і завязав дискусію з водієм про те , чому не видає повністю здачу, чому не каже що це соціальний, чому немає відповідних інформаційних наклейок чи табличок . На це все пан Віталій (водій) почав виправдовуватись, що може десь випадково так попало , що не додав , на корки,  почав спихувати та ін . Звичайно це не було випадково, а дуріння простих людей заробляючи на нас .. і ще один доказ того було те, що одразу половина людей підняла галас, щоб водій віддав ту гривню. 
На вимогу сказати свої і дані перевізника говорив тихо і мляво.

Звертаючись до людей хочеться сказати , щоб боролись за свої права, щоб не мовчали . Якби всі люди в автобусі (тим більше завжди заповнений №18) виказували свої претензії , не думаю що водієві було б солодко цілий день і обкрадав людей.”

-1 thoughts on “У Тернополі черговий скандал з маршрутками

  • 19:22 | 8.11.2013 о 19:22
    Permalink

    замість того, щоб писати на сайт, краще би поскаржилися Надалу. ТОй реагує миттєво, якщо скарга прийшла на 1580.

Коментарі вимкнені.