У Тернополі ДАІ-шники далі використовують корупційні схему

Тернопільський осередок «Всеукраїнського об’єднання Автомайдан» надіслав начальнику управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області полковнику міліції Андрієві Матрифайлу звернення, в якому вимагають врегулювати проблемні питання діяльності Державної автомобільної інспекції в Тернопільській області.

«Звертаємо Вашу увагу на те, що в Тернопільській області найвищі ціни на оформлення купівлі-продажу автотранспортних засобів. За наявною у нас інформацією, з різних джерел, не «чисті на руку» працівники державтоінспекції використовують корупційну схему разом із суб’єктами підприємницької діяльності, що займаються комісійною торгівлею автотранспортних засобів, за якою за рахунок завищеної ціни отримують незаконні прибутки і одні й інші. Крім цього, за нашим розрахунком,для нормальної діяльності суб’єкта підприємництва, що здійснює діяльність у сфері комісійного продажу автотранспортних засобів, ціна довідки рахунку повинна складати 550-600 гривень (з урахуванням розрахованої собівартості послуги (400-500 грн.)», – йдеться у зверненні.

«Автомайданівці» звертаються також із вимогою врегулювати питання стосовно працівника Сергія Солтиса, який дискредитував себе як працівник міліції, порушуючи вимоги статті 1-3 ЗУ «Про міліцію», а також Правила  поведінки та професійної етики осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України, кермувавши автотранспортним засобом 09.07.2014 року з ознаками алкогольного сп’яніння, що підтверджені показами працівників ДАІ із використанням спеціальних технічних засобів та свідків, що були присутні на місці події. При цьому наголошуємо, що ознаки сп’яніння у С. Солтиса були виявлені у відповідності до Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Активісти ТО ВО «Автомайдан» також просять змінити правила перебування у приміщеннях та кабінетах УДАІ так званих «рішал» та налагодити дисципліну (зокрема, перебування працівників ДАІ та ЦНАП на своїх робочих місцях).

– Після закінчення антитерорестичної операції у випадку залишення проявів корупції в Тернопільському обласному УДАІ ми будемо ініціювати перевірку діяльності (бездіяльності) А. Матрифайла на займаній посаді, – резюмує в.о. голови ТО ВО «Автомайдан» Ігор Василів.

 

-1 thoughts on “У Тернополі ДАІ-шники далі використовують корупційні схему

  • 22:06 | 15.08.2014 о 22:06
    Permalink

    «Автомайданівці» звертаються також із вимогою врегулювати питання стосовно працівника Сергія Солтиса. – відчувається РЕАЛЬНА СИЛА. ТАК тримати , АВТОМАЙДАНІВЦІ! Юрі Остапюку, Дімі Гайдуцькому – особливе дякую. А ДЕ ПОДІВСЯ ДОРОЖНІЙ КОНТРОЛЬ ТЕРНОПІЛЬ?

Коментарі вимкнені.