У Тернополі демонструють мультик з голосом Сергія Притули (відео)

В Тернопільському кінотеатрі Сінема Сіті розпочалася трансляція мульфільму “Маленький принц”. Він є екранізацією однойменного роману Екзюпері і тісно переплетений з книжкою.

Цікавм є те, що в мультфільмі можна почути голос нашого земляка та улюбленця багатьох – шоумена Сергія Притули. Так він дублює в “Маленькому принці” змія.

Сергій Притула: «Я пам’ятаю, як ще в дитинстві читав Екзюпері і звичайно ж ця книга мене вразила. Чи брати участь у проекті, я навіть не вагався – я хочу щоб мій син, якому зараз 7, подивився кіно і почув сакраментальні фрази татусевим голосом. До того ж в той день, коли мені запропонували роль Лиса, – одна з прихильниць подарувала книгу «Маленький Принц» для мого сина – це просто містичний збіг», повідомляє http://lovelylife.in.ua/.

Довідка:

Жила-була маленька дівчинка, як дуже серйозно ставилася до всього, що казала їй мама, не відволікалась на різні пустощі та абсолютно відверто вважала, що головна мета дитинства – добре підготуватися до дорослого життя. Але одна зустріч змінила усе…

Історію про Маленького Принца в сучасній екранізації класичної казки Антуана де Сент-Езюпері розказує старий авіатор. Він засмучений тим, що діти в сучасному світі перестали бути дітьми, безтурботними та допитливими. Розповідями про своє знайомство з хлопчиком-філософом з іншої планети, він намагається розбудити уяву дівчинки, що так сконцентрована на уроках та абсолютно не помічає, який чудовий та дивовижний світ навкруги, – повідомляє MainTrailersUA.

Вартість квитка у Тернополі 45-60 грн.

Коментарі вимкнені.