У Тернополі хочуть зірвати виступ шансоньє Олексія Большого

Концерт українського шансоньє Олексія Большого, який виконує російською «життєві пісні», зараз рекламують в Тернополі. Проти такого візиту виступає “Самопоміч”.

Концерт «Дуже хорошого шансону» запланований на 27 лютого в “Березолі”. Ціна квитків на “блатняк”, бо ж в репертуарі такі “хіти” як “Данєцкій раманс”, “Ана мєня кумаріт автастрада”, “Грусть славянская”, “Запой случітся”, наразі невідомі. Організовує турне пана Большого компанія «Концерт квартал».

Проти проведення такого “культурного дійства” в Тернополі виступає міський осередок громадської організації “Об’єднання “Самопоміч”.

– Це якесь блюзнірство, – каже заступник голови тернопільського осередку “Самопомочі” Олег Нитка. – Ми не виступаємо за заборону російської мови, просто слухати російський блатняк в місті з якого сотні хлопців поїхали на Схід боронити державу від російського агресора, культурний злочин. Що корисного може взяти Тернопіль чи тернополяни з “Данєцкого романсу”? Ми підготували звернення до міської влади з проханням заборонити проведення цього заходу, а тернополян закликаємо проявити громадянську позицію і бойкотувати такі “культурні заходи”.

Коментарі вимкнені.