У Тернополі курсує казковий тролейбус

Тролейбус під назвою «Веселих свят!» вийшов на лінію 6 грудня. Курсуватиме він Тернополем за маршрутом №2 до Дня Святого Миколая. Це вже третій спільний проект КП «Тернопільелектротранс» і Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

– З підручних засобів та самоклеючої плівки оракал близько 20 студентів під керівництвом координатора проекту Галини Полюги та працівників депо святково «одягнули» тролейбус за кілька годин. Нині він прикрашений сніжинками, іграшками, цукерками, санчатами, новорічними кульками, різнокольоровими стрічками та багатьма іншими атрибутами, чим супроводжується свято Миколая. На моніторі ж транслюватиметься святкова музика. Що цікаво, один з роликів підготований студентами-педагогами, –розповіла один з організаторів акції Тетяна Волкова.

На маршрут тролейбус вийшов 6 грудня о 16:00.

– Їздитиме він містом аж до самого свята Миколая. У тролейбусі також розміщені мішечки, в яких діти можуть залишати листи Святому Миколаю. Їх працівники депо обіцяють передати  волонтерам. Також планується залучити святковий тролейбус до акції «Миколайчик про тебе не забуде». Помічники Св. Миколая розвозитимуть на ньому подарунки дітям, – каже Тетяна Волкова.

Перші пасажири святкового тролейбуса довго не могли зрозуміти, куди вони потрапили. Невже у казку? Перешіптуючись між собою, пасажири тішилися від побаченого. Очевидно, для тернополян їхати в такому тролейбусі – одне задоволення. За словами пані Тетяни, тролейбус «Веселих свят» із часом змінюватиме тематику. Після Миколая він стане новорічно-різдвяним, згодом його облаштують до дня Св. Валентина і насамкінець – буде весняним.

Зауважимо, що це вже третій тематичний тролейбус, який курсує Тернополем. Першим став транспортний засіб з бортовим номером 160, який носить назву «Тролейбус щастя», другим – «Україна єднає» (№157). Четвертим обіцяє стати ІТ-тролейбус.

-1 thoughts on “У Тернополі курсує казковий тролейбус

  • 21:09 | 12.12.2014 о 21:09
    Permalink

    Хороша ідея для Європейського міста))))

Коментарі вимкнені.