Крисак робить спроби реанімувати організаторів «антимайдану» у владі

Іван КрисакВ.о. голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак робить спроби реанімувати у владі екс-регіоналів, організаторів «антимайдану» та найвірніших служак Хоптяна. У кабінеті новоявленого губернатора фактично поселилися начальник оргвідділу Світала Безпоповцева та екс-помічник Хоптяна Володимир Гук, які ще рік тому писали заяви у міліцію на активістів Тернопільського Майдану. Пізніше ці чиновники курували відправку автобусів на столичний Антимайдан. Після перемоги Революції що Безпоповцева, що Гук не поспішали визнавати свою причетність до режиму і відмовилися покидати займані ними посади.

Процес люстрації в коридорах влади виявився тривалим і затяжним. Попри очікування громадськості, швидкої і радикальної люстрації в стінах ОДА так і не відбулось. Очищення не закінчилося і досі. За останніх пів року було звільнено ряд керівників попереднього режиму, проте кілька одіозних регіоналівських фігур таки залишилося при владі. Та з найбільшою агонією за крісла трималися ті, які справді відчували за собою справжню провину. Віддані служаки режиму Януковича-Хоптяна, організатори антимайданів Безпоповцева та Гук, переживши революційні події, мали надію тихо пережити і люстраційні процеси.

Для того, щоб процес усунення від влади регіоналів у стінах Тернопільської ОДА мав безповоротний характер, було запущено реорганізацію. Процес мав завершитися наприкінці листопада 2014 року. Але після відставки голови ОДА він різко зупинився.

З моменту коли до виконання обов’язків приступив представник «Батьківщини» Іван Крисак, наступив момент реваншу «ригів». Замість того, аби завершити процес звільнення обслуги Хоптяна, бютівець зробив Безпоповцеву та Гука своїми найближчими порадниками. Більше того, вони практично не виходять з кабінету в. о. губернатора.

Чиновники середньої ланки вже побоюються чергових репресій, адже багато хто з них відкрито виступали проти тандему Безпоповцева-Гук. Тепер же в ОДА утворився «тріумвірат» : Крисак-Гук-Беспоповцева.

-1 thoughts on “Крисак робить спроби реанімувати організаторів «антимайдану» у владі

 • 20:17 | 12.12.2014 о 20:17
  Permalink

  Цікаво скільки така стиття коштує??? І автор статті сцикнув підписатися…видно свободі хтось мішає красти і розвивати ситуацію яка зараз є в країні

 • 07:18 | 13.12.2014 о 07:18
  Permalink

  навіщо поставили цього старого пердуна. …..він і так був біля корита 23 роки ? і що, краще жити стало ? абсолютно ні ! Тож навіщо знов до корита його приставили ? взагалі не логічно, тим більш хоче щоб вернулись назад холуї регіоналівські…можливо його потрібно відправити до смітника чи не так ?

 • 20:48 | 13.12.2014 о 20:48
  Permalink

  Обоє рябоє – що Бицюра, що Крисак. Пригрівали ригів і продовжують гріти, бо бояться. Зрадили Майдан.

 • 19:55 | 14.12.2014 о 19:55
  Permalink

  Так красти як крала свобода під керівництвом чашки, то регіоналам навіть не снилося.Всі посади через чашку за певний куш грошей, но і бицюра задніх не пас він брав гроші навіть в бувших і обіцяв все владнати но коли не вдавалося правда гроші повертав, найненажерливіша з усіх і найнагліша чашка недурно тримала біля себе круглодобово боярського бо по соціалці через нього все йшло і гроші і посади це всі в ода знають і мовчать бо от така в нас” свобода і слова і діла. “

 • 08:03 | 15.12.2014 о 08:03
  Permalink

  всіх треба вигнати разом з Крисаком і Бицюрою, останній, до речі, у 2004 – 2005 був заступником голови МГО “Молодь за Януковича” у м.Тернополі

Коментарі вимкнені.