У Тернополі на цих вихідних відбулася дуже важлива подія

29 та 30 листопада у файному місті Тернопіль відбулася дуже важлива подія. У наше місто з”їхались понад 50 «автомайданівців» з усієї нашої славної України. Про це розповідає голова ГО Автомайдан Тернопіль Дмитро Гайдуцький. На заклик ГО “Автомайдан Тернопіль”відгукнулись 16 автомайданів та 3 громадських організації. Були представники з міст Суми, Чернівці, Рівне, Житомир, Херсон, Київ, Вінниця, Львів, Калуш, Черкаси, Луцьк, Миколаїв, Тернопіль.

За словами тернопільського лідера, метою цього заходу було об’єднати Автомайдани України для подальшої співпраці у різних важливих напрямках. Всі ці люди пройшли через пекло та вистояли під час Революції Гідності,а зараз приймають участь у нелегкій та не безпечній волонтерській діяльності на сході України, – каже Дмитро Гайдуцький.

Після вступу ми усі як один злагодженний механізм взялись до роботи.Розбились на кілька груп, кожна група взяла на себе один з важливих напрямків. Генератором цього всього була наша Таїса Гайда з Вінниці,  яка для нас давно стала таким собі генератором ідей та корисних думок, розповідає «автомайданівець».

Також в перерві на обід Олександр Таргонський та Дмитро Гайдуцький презентували усім присутнім Громадську Спілку “Українська Спілка Автомайдан”. Працювали до 21.30 вечора з короткими перервами.  Ввечорі активісти ГО Автомайдан Тернопіль провели коротку екскурсію набережною та центром нашого красивого міста.

Було приємно спостерігати як активісти Автомайданів з Миколаєва, Херсона та Сум фотографувалися коло пам’ятника герою України Степану Бандері. З якою повагою вони висловлювалися про нього. Потім усі заспівали гімн, прокричали «Слава Україні, Героям Слава!».

Наше місто їм дуже сподобалось. Це Європа казали усі. І сказали, що в нас дуже привітні та гостинні люди. Настуного дня, «автомайданівці», зібравши усіх біля готелю Тернопіль ,  начепили символіку та  у супроводі екіпажу ДАЇ вирушили колонною по місту з коротким автопробігом до майбутнього пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Там вони віддали шану загиблим, поклавши корзину квітів на яку кожен прив’язав синьо-жовту стрічку з назвою свого міста.

Потім всі на 20 секунд затисли клаксони на знак шани загиблим Героям. Проспівавши гімн, вони попрощались та роз’їхались по домівках. Але в усіх залишилось розуміння того, що ми ЄДИНІ і нас НЕ ЗЛАМАТИ, – каже Дмитро Гайдуцький.

Коментарі вимкнені.