У тернополі “Народний контроль” вимагає демонтувати з тротуару незаконні кіоски


Активісти «Народного контролю» у Тернополі вимагають у місцевої влади демонтувати незаконні кіоски, які розміщені на тротуарах і перешкоджають руху пішоходів. Зокрема, йдеться про МАФи на вулиці Київській, 11а одразу біля переходу.

Два кіоски практично повністю перекривають пішохідну доріжку – для проходу вільними залишилися лише 15 сантиметрів.

Тернополянин пан Віталій обурюється, що з тротуару зробили ринок. Каже, біля кіосків не лише важко пройти, а й не видно транспорт на дорозі.

«Водії можуть збити людину, через те, що пішоходи вискакують із-за кіосків на дорогу, адже по-іншому пройти неможливо!», – пояснив чоловік.

«Щоб із дитячим візочком оминути кіоски, мушу йти через ряди на ринку, а проїхати там досить непросто. Якщо ж вийду на дорогу, можу потрапити під колеса», – додала містянка Руслана..

Юрист «Народного контролю» Анатолій Подковський зазначив: власники кіосків порушують елементарні правила розміщення МАФів.

«Згідно з правилами благоустрою Тернополя, забороняється розміщення МАФів, які створюють незручності для руху пішоходів та автотранспорту», – прокоментував він.

Натомість у міській раді «Народному контролю» заявили, що нічого не знають про кіоски на Київській.

«Щоб надати якусь інформацію, ми повинні для початку виїхати на місце, подивитися план-схему і розташування кіосків, – говорить начальник управління торгівлі Тернопільської міськради Богдан Ясеновський. – Якщо торгові точки встановлені незаконно, то скеруємо у відділ земельних ресурсів документи щодо прийняття рішення для їх демонтажу».

Звернути увагу на сумнівні кіоски пообіцяли і в поліції.

«Обстежимо територію. Якщо кіоски виявляться незаконними, винних осіб притягнемо до адмінвідповідальності, також подамо проект рішення у відділ земельних ресурсів на демонтаж», – запевнив заступник начальника управління муніципальної поліції Олександр Шаповал.

«Народний контроль» стежитиме за перебігом справи.

Коментарі вимкнені.