У Тернополі – небезпечні бурульки

У зв’язку з потеплінням, на будинках в Тернополі можуть утворюватися небезпечні бурульки. Управління житлово-комунального господарства екології та благоустрою міської ради радить тернополянам бути обережними і повідомляти підприємства, що обслуговують житловий фонд, так звані жеки, про небезпечну кригу на будинках. Збивати кригу – їхній прямий обов’язок. Якщо ж йдеться про приватні будинки, лід доведеться збивати самотужки.
Комунальники радять, щоб уникнути нещасних випадків, варто дотримуватись безпечної дистанції від дахів будинків, ні в якому разі не заходити на території, обгороджені стрічками.
Як повідомив начальник управління ЖКГ екологію і благоустрою міської ради, комунальники постійно відслідковують ситуацію з бурульками. Кожен працівник управління закріплений за підприємством, котре обслуговує житловий фонд. Де не допрацьовують ЖЕКи, працівники управління звертають увагу. Підприємствам, що обслуговують житловий фонд, дали навіть спеціальні доручення.
Якщо ЖЕК ігнорує небезпечні бурульки, то тернополяни можуть звертатися у міську раду за телефоном 15-80, або в управління житлово-комунального господарства за номером 52-58-48.

-1 thoughts on “У Тернополі – небезпечні бурульки

  • 06:16 | 20.02.2012 о 06:16
    Permalink

    Болєщук нормально з тими ЖЕКАми справляється, але слухають вони його чреез раз. треба помогти Володі і частіше дзвронити на 1580, щоб і Надал знав про те, що люди вірять владі, а не ЖЕКам, які брешуть постійно

Коментарі вимкнені.