У Тернополі після сварки з батьками втекла з дому 13-річна дівчинка

На Тернопільщині поліцейський повернув батькам 13-річну втікачку.

Неповнолітню дівчинку без супроводу дорослих, яка йшла узбіччям дороги, помітив інспектор-кінолог. Поліцейський не залишився байдужим, зупинився, аби з’ясувати у дитини, чи не потребує вона допомоги.

Юну мандрівницю виявив інспектор Кінологічного центру ГУНП в Тернопільській області Андрій Заяць. У правоохоронця 20 липня був вихідний, увечері він повертався від батьків зі Збаража в Тернопіль. На дорозі поблизу райцентру помітив самотню дівчинку. Поліцейський вирішив зупинитися та з’ясувати, куди прямує дитина.

Побачивши незнайомця, школярка спочатку злякалася та розплакалася. Проте, коли чоловік представився і показав їй службове посвідчення, заспокоїлася. Розповіла, що проживає в Тернополі і пішла з дому після сварки з батьками. Хотіла пішки дійти до бабусі, яка мешкає в Лановецькому районі. На щастя, з дитиною не трапилося ніякого лиха.

Неповнолітню втікачку поліцейський доправив до обласного центру. Там її пошуками уже активно займалися правоохоронці, за допомогою до котрих звернулася стурбована мати.

Коментарі вимкнені.