У Тернополі політичний скандал – обуренні мешканці відкликатимуть депутата-свободівця

26 квітня громадяни міста Тернополя ініціюватимуть референдум з питання „Висловлення недовіри депутату-мажоритарнику Тернопільської міської ради Фостику Василю Богдановичу (член ВО “Свобода”) обраного по округу № 30 м. Тернополя (входять вулиці Леся Курбаса, В.Симоненка: 1,3,5; вул. Полковника Морозенка).

17 років тому п.3 рішення Виконавчого комітету Тернопільської міської ради №461 від 10.07.1996р. заводу „Сатурн” для громадян міста (працівників оборонного заводу) Тернополя дозволили „влаштувати платну стоянку на закріпленій території”.
На площі 5.7575га. розміщується порядка 1500 машино- місць з гаражами, об’єднаних в обслуговуючий кооператив „АЛЯСКА АВТО ”(код.38535023)
З кожним членом гаражного кооперативу правонаступник заводу „Сатурн”- ТДНТП „Промінь”(код.14040960, юридична адреса : м.Тернопіль, вул. Текстильна 38, директор Майхрук Роман Євгенович) укладено договора користування (договір при потребі можемо передати, або надіслати). Термін договору ще не закінчився (до 27.12.2014року).
Члени кооперативу справно сплачують кошти передбачені договором (чеки в наявності).

22 березня 2013р. (рішення Тернопільської міської ради № 6/30/1„Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул.Текстильна КП фірмі „Тернопільбудінвестзамовник” Тернопільської міської ради”). з незрозумілих причин цю територію Тернопільська міська рада передає будівельному підприємству (КП Тернопільбудінвестзамовник). За неперевіреною інформацією, комунальне підприємство має мінусове сальдо(біля 50000грн.боргів). І саме через нього , щоб оминути процедуру аукціону, виділяються землі міської громади забудівникам. Найблищим часом вищенаведену землю через КП Тернопільбудінвестзамовник передадуть підряднику, а фактично майбутньому власнику землі.

Членів гаражного кооперативу – громадян міста поставлять перед загрозою того, що найближчим часом замість гаражів на території розпочнеться будівництво. І всіх автомобілістів заставлять шукати інші місця під гаражі.
1500 автомобілів неминуче будуть розміщені в дворах та зелених зонах Тернополя під будинками.
Керівництво кооперативу „АЛЯСКА АВТО ” жодних погоджень на це не давало.

26.04.2013р. о 09.45 біля стенду Тернопільська рада інформує буде проводитись прес-конференція з вище викладеного питання. 

Вимоги до Тернопільської міської ради :
1. Скасувати рішення Тернопільської міської ради про передачу землі під гаражами будівельній організації Тернопільбудінвестзамовник.
2. Прийняти рішення про укладення прямого договору оренди земельної ділянки між власниками гаражів в особі обслуговуючого кооперативу „АЛЯСКА АВТО ” та Тернопільською міською радою. Без посередників.

Враховуючи вищевикладене, та те, що в позитивному голосуванні „За” рішення № 6/30/1 від 22.03 2013р. брав участь депутат -мажоритарник Тернопільської міської ради Фостик Василь Богданович(e-mail: vasyl.fostyk@svoboda.org.ua, тел. 093 242 70 60) , що обраний по округу № 30 м. Тернополя (входять вулиці Леся Курбаса, В.Симоненка: 1,3,5; вул. Полковника Морозенка ).” ініціативною групою громадян прийнято рішення про : „Висловлення довіри (недовіри) депутату -мажоритарнику Тернопільської міської ради Фостику Василю Богдановичу”. Простіше кажучи по проведенні референдуму та відкликані його, як депутата – мажоритарника з округу.

-1 thoughts on “У Тернополі політичний скандал – обуренні мешканці відкликатимуть депутата-свободівця

 • 13:29 | 23.04.2013 о 13:29
  Permalink

  Круто!
  Нарешті громада береться за справжнє народовладдя.
  Українські перемоги починаються з Тернополя!!!

 • 14:02 | 23.04.2013 о 14:02
  Permalink

  Василь Фостик не є самостійною фігурою, він маріонетка в руках Сергія Надала і це потрібно чітко розуміти. Таких як Фостик в міськраді 30 чоловік і всі вони свободівці і всі голосували як Фостик, бо так розпорядився Надал. Комусь щось не зрозуміло? Висловлювати недовіру потрібно всій надалівській команді. Майже 6 гектарів тернопільської землі передано невідомо кому без жодної користі для тернополян і такі оборудки Надал провертає систематично – від сесії до сесії. Хочите переконатися – ознайомтеся з рішеннями сесій міськради на її сайті. Рахунок перевалив за сотню гектарів. Це дерибан тернопільських земель, це груба наруга над тернополянами, це постійно триваючий злочин, який потрібно зупинити. Зупинити негайно, всією громадою, висловивши недовіру не тільки Фостику, а всій Тернопільській міськраді та її голові – Надалу в першу чергу, бо саме він є організатором земельних оборудок в м. Тернополі.

 • 15:29 | 23.04.2013 о 15:29
  Permalink

  Якщо збереться громада самостійно, без втручання жодної партії, то це буде дійсно плювок в лице всій сволотівській банді. А їх треба гнати, бо вони ніколи нічого не створюють. Їх ідеологія- руйнування, що і проявилось, на жаль, в моєму рідному Тернополі. Чому це їх “Богом дана земля”, ЦЕ НАША БОГОМ ДАНА ЗЕМЛЯ !!!

Коментарі вимкнені.