У Тернополі продають камінь з Луганська?

Новопризначений міжрайонний природоохоронний прокурор Роман Валецький запевнив представників ЗМІ, що перевірки роботи кар’єрів у області тривають, будуть тривати і всі причетні до незаконного видобутку надр обов’язково понесуть покарання. В першу чергу – сільські голови, “під носом” у яких проводяться роботи.

Роман Володимирович повідомив, що за тиждень було проведено шість перевірок кар’єрів на території Національного природного парку “Дністровський каньйон”. Окрім того, перевіряли правоохоронні органи і підприємців, які у Тернополі торгують каменем. Кажуть, що товаро-транспортні накладні у таких продавців є і зараз лише тривають перевірки щодо їх легальності. Дивним був той факт, що в одного з підприємців була накладна на камінь, видобутий у… Луганську.

Прокурор назвав номер гарячої лінії міжрайонної природоохоронної прокуратури, яка максимально оперативно реагуватиме на усі повідомлення від громадян про незаконний видобуток надр у області. Він запевнив, що співпрацюватиме з усіма громадськими активістами та ЗМІ і навіть запрошуватиме на перевірки. Пояснив, що перед виїздом на об’єкт не повідомлятиме, у який кар’єр їдуть, щоб уникнути “зливу” інформації.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.