У Тернополі проведуть масштабну благодійну акцію

Масштабну благодійну акцію «Діти-сироти в гостях у Святого Миколая» для вихованців інтернатних закладів Тернопільської області вже другий рік поспіль організовують колишні вихованці для своїх менших друзів по долі з благодійного фонду «Майбутнє сиріт» спільно з волонтерами молодіжного об’єднання «Файне місто».

14 грудня 2014 року у місто Тернопіль з’їдуться 120 дітей позбавлених батьківського піклування з дев’яти дитячих будинків Тернопільської області. Даний захід стане можливим завдяки спільним зусиллям громади і участі міського голови м.Тернополя, департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА (Моравська Наталя), Директора ПК «Березіль» та звичайно шкіл-інтернатів нашого краю.

Організатори ставлять собі за мету привернути увагу суспільства до правильного підходу в організації благодійних заходів для дітей-сиріт, витягнути дітей з інтернатних закладів на пару годин у переддень свята Миколая. Окрім подарунків, волонтери міста Тернополя хочуть навчити дітей створювати новорічні шедеври з підручних матеріалів, показати дітям реальну роль волонтерів та благодійників в процесі організації і проведення традицій свята.

У майстерні Святого Миколая діти будуть активно брати участь в конкурсах, творчих виступах та майстер класах. Допомагати дітям будуть казкові герої та ляльки-актори, які зголосилися безкоштовно провести час з дітьми, які позбавленні батьківського піклування. Організатори ще не знають для кого діти будуть робити подарунки, оскільки є декілька варіантів: для дітей у лікарнях, для бійців АТО чи передадуть Миколаю для виставки.

В ці дні, діти очікують шоколадні цукерки, банани, мандарини, апельсини, конструктори, м’які іграшки та спілкування з доброзичливими людьми. Завдяки місцевим ресторанам, на 120 дітей чекає святковий обід.

Дякуємо усім небайдужим і добрим людям і молоді за участь в масштабнішій акції року.

У 2013 році Свято Миколая обійшлося організаторам в 34тис.грн. не враховуючи безкоштовні вечері, та оренда залу ПК «Березіль».

З додаткових питань просимо контактувати 097 5530820 (Андрій) або відвідати сайт фонду в інтернеті: www.orphansfuture.org

Коментарі вимкнені.