У Тернополі пустили на воду свій флот

У знак солідарності та задля підтримки військово-морським силам України та всій українській армії, на Тернопільський став 17-18 березня пустили паперові синьо-жовті кораблики, – повідомив власкор IA ZIK.

Влаштували флешмоб студенти й викладачі національного технічного університету ім. І. Пулюя. Вони сподіваються, що кораблики разом зі словами підтримки долинуть до українських моряків. Особливо до близького місту корвета «Тернопіль», заблокованого російськими військовими у Криму.

«Ми адресували хлопцям слова вдячності, вірячи, що корабель як символ порятунку, надії та здійснення мрій підбадьорить їх, допоможе відчути, що вони нам потрібні», – розповіла викладач університету Леся Назаревич.

Також студенти зі своїми наставниками записали відеозвернення на підтримку миру в Україні. Вони закликали співвітчизників не бути байдужими й робити все, щоб зупинити агресію й ненависть одне до одного.

«Цьогорічна весна сумна, проте кожен із нас може вплинути на хід подій, поширюючи позитивні меседжі. Своїми посланнями ми помножимо любов, тепло, переконаємо українців Півдня та Сходу в тому, що вболіваємо за кожного з них, за долю України», – зазначили тернополяни.

Коментарі вимкнені.