На канікулах тернопільські міліціонери займуться дітьми без нагляду

24 березня школи Тернополя будуть пустими. Адже до 30 березня у них – весняні канікули. В цей час УМВС проводитиме операцію “Канікули”. Тому правоохоронці просять батьків не полінуватисяі  нагадати дітям основні правила безпечної поведінки під час канікул. Це допоможе уникнути неприємностей та убезпечить вашу дитину від необдуманих вчинків.

 З 21 березня на Тернопільщині, як по всій Україні, розпочинаються оперативно-профілактичні заходи під назвою «Канікули». Основна мета заходу – профілактика вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, недопущення втягнення їх в протиправну діяльність. Операція триватиме до 30 березня.

Правоохоронці спільно з службами у справах дітей міськрайдержадміністрацій,  органів освіти, науки та громадськості виявлятимуть дітей, що залишилися без нагляду дорослих. Перевірятимуть дотримання закладами торгівлі вимог законодавства щодо заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. Особи, які продають дітям алкоголь або тютюнові вироби притягуватимуться до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 156КУпАП.

Під час весняних канікул правоохоронці також будуть перевіряти заклади, які надають послуги у сфері розваг та заклади громадського харчування щодо дотримання обмежень перебування в них дітей в нічний час. Значну увагу приділятимуть і профілактичній роботі серед неповнолітніх.

 Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області

Коментарі вимкнені.