У Тернополі розкажуть про всесвітній скандал минулого століття

28 липня 2012 року у приміщенні кафе готелю “Галичина”, м.Тернопіль відбудеться Україно-Американська зустріч через 20 років. На зустрічі будуть присутні колишні сироти з України та США, які не бачилися 20 років, а сама подія створила всесвітній скандал у ЗМІ.

Історія: 124 сироти Тернопільської області поїхали до США у 1992 році на відпочинок у зимовий період після розпаду Радянського Союзу. Більшість дітей-сиріт повернулися в Україну, але 56 дітей залишилися у своїх нових американських родинах та зараз є повноцінними громадянами цієї країни. Ця подія створила міжнародний скандал в Україні та США. Організаторів поїздки намагалися засудити. Громада говорила різне: дітей продали на органи, в рабство чи просто на експерименти.

Сьогодення: І ось пройшло 20 років з того часу. Діти подорослішали, мають свої сім’ї та стали самостійними. Благодійний фонд «Майбутнє сиріт», який створений колишніми сиротами, організовує Зустріч колишніх дітей-сиріт через 20 років. Зустріч відбудеться по обидва боки: в США та в Україні. Частина американських українців прибудуть в Тернопіль на зустріч, а решта будуть в США. Спілкування відбудеться в живу та по Інтернету в Skype.

У місті Тернополі та області тримають зв’язок між собою близько 20 колишніх сиріт, які стануть учасниками цієї зустрічі у м.Тернополі, принесуть свої фотоальбоми, які збереглися до цього часу і є приємними спогадами про щасливі миті свого дитинства за кордоном.

Дата проведення: 28 липня 2012 року
Час проведення: 17:30 – 22:00 год.
Місце проведення: кафе готелю «Галичина», 11 поверх.

Кількість гостей-учасників – 25 осіб

Організатор події:
Андрій Назаренко, голова Благодійного фонду “Майбутнє сиріт”
www.orphansfuture.org

Підготував:
Андрій Назаренко
Контактний телефон:  (097)55 308 20
e-mail: nazardc@yahoo.com

Детальніше тут та на facebook.

Коментарі вимкнені.