У Тернополі розмістять “Скриньки хоробрості”

Викладачі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського як ніхто розуміють, що таке онкопаталогія, а особливо якщо вона трапилася в житті дитини. Не раз до сліз проймали історії, коли хтось з малечі виготовляв своїми руками прикраси чи іграшки і продавав їх, щоб заробити собі на лікування. Ініціатором проекту «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям», який стартував 1 грудня цього року, стала асистент кафедри ортопедичної стоматології Тетяна Дзецюх.

«Найперше, що ми можемо зробити – поповнити «Скриньку хоробрості», з якої діткам після надзвичайно болючих хіміопроцедур дадуть подарунок. Ми спільними зусиллями зможемо дати надію цій малечі, підтримати їхнє бажання бути здоровими. Отже, в кожному навчальному корпусі і гуртожитках до 17 грудня буде розміщено спеціальну коробку з логотипом «Скринька хоробрості», до якої кожен бажаючий зможе покласти подарунок. Це можуть бути дитячі пазли, кубики, розвиваючі іграшки, книжки, розмальовки… Єдине прохання – не кладіть м’які іграшки. Такі забавки накопичують пил, а відповідно інфекції, а дітям після хіміотерапії контакт з ними є небезпечним. Усі дарунки будуть передані у гематологічне відділення Тернопільської міської дитячої лікарні до дня Святого Миколая. Несподіваний для дитини подарунок додасть їй радості, оптимізму і допоможе пережити неприємні відчуття після нелегкої процедури», – розповіла пані Тетяна.

Це лише одна з акцій, яка запланована в рамках проекту допомоги онкохворим дітям. Просимо всіх небайдужих долучатися і примножувати добро в цьому світі.

Коментарі вимкнені.