У Тернополі шукають студентів, які хочуть на екскурсію до Верховної ради

ГО “Молодіжна Альтернатива” у партнерстві з ТОМГО Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС) оголошують про початок нового набору студентів для участі в проекті “Студенти для органів місцевого самоврядування”.У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-5 курсів або аспіранти ВНЗ м.Тернополя, які мають аналітичні здібності та бажають пройти стажування  в органах місцевого самоврядування.

Метою проекту є виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи у органах місцевого самоврядування
Учасники, які будуть проходити стажування в органах місцевого самоврядування будуть відібрані шляхом проведення  конкурсу анкет та співбесіди.
Період стажування – 4 місяці (лютий-травень 2014 р.) по 4 години в день, в після навчальний час.
Протягом періоду стажування учасники проекту матимуть змогу взяти участь у семінарах, тренінгах, писати статті до книг на запропоновані теми та відвідати екскурсію до Верховної Ради України  та Кабінет Міністрів України. По закінченні стажування студенти-учасники проекту отримають Сертифікат про проходження стажування.

Протягом періоду стажування  студенти – учасники проекту будуть займатися  аналізом нормативно-правових актів, підготовкою аналітичних звітів з існуючих законодавчих проблем, адаптацією європейських нормативно-правових актів до українських реалій, написанням промов/виступів для депутатів, підготовкою документів для засідань депутатських комісій  та сесійних засідань, участь у засіданнях комісій, сесій, редагуванням нормативно-правових документів та  підготовкою їх до друку, перекладом нормативно-правових актів інших країн, готувати відповіді на запити та листи до депутатів, моніторингом засобів масової інформації, оновленням інформації на сайті місцевої ради, тощо.

Для тогощоб стати учасником проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування” потрібно бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом, розбиратися у сучасній політичній ситуації, мати аналітичні здібності. Кандидат на участь у проекті заповнює анкету, яку можна скачати за ссилкою.
Заповнену анкету потрібно роздрукувати та здати координатору проекту  власноручно (контакти – нижче).

Заповнені анкети приймаються до 31 січня 2014 р.
Про дату проведення співбесіди кандидатам, які подадуть анкети для участі у проекті буде повідомлено електронною поштою.

Більш детальнішу інформацію щодо участі в проекті можна дізнатись  у координатора проекту Процика Ігоря за тел.  (063) 4546661.

Коментарі вимкнені.