У Тернополі створили Медіа Центр «Чесні вибори»

18 вересня об 11.00 в приміщенні прес-центру Українського дому «Перемога» відбудеться презентація Медіа Центру «Чесні вибори», створення якого ініціює Громадська мережа ОПОРА, що займається спостереження за виборами в Тернопільській області.
Передвиборча кампанія до українського парламенту восьмого скликання розпочалась на Тернопільщині. Розуміючи важливість цієї кампанії в нелегкий час для країни(фактично в країні ведеться війна), зокрема, її прозорості, дотримання виборчого законодавства, ми, представники Громадської мережі ОПОРИ, ініціюємо створення Медіа Центру «Чесні вибори». Основною метою Центру буде створення єдиного медіа та громадського простору, що спостерігатиме за дотриманням законності виборів до парламенту, а також інформуватиме громадськість про перебіг передвиборчої кампанії, сприятиме діалогу між всіма учасниками парламентських перегонів задля більшої їх відкритості та законності.
Разом з Громадським рухом «Чесно», який приєднується до нашої ініціативи, ми вимагатимемо прозорості у фінансуванні передвиборчих кампаній депутатів та підписанні меморандумів про ведення чесних передвиборчих кампаній між політичними силами. В моніторингу та виявленню потенційних порушень нам допомагатимуть громадські активісти Молодіжного об’єднання «Файне місто».
Запрошуємо журналістів, громадських активістів та представників передвиборчих штабів на презентацію Медіа Центру «Чесні вибори». Початок прес-конференції 11.00 18 вересня на другому поверсі Українського дому «Перемога», приміщення прес-центру.

За коментарями звертайтеся:
Ергешова Рустама – координатора Громадської мережі ОПОРА в Тернопільській області
+380989928330
rustamchyk@gmail.com
Омелян Іван – координатор Медіа Центру «Чесні вибори»
+380983765883
omeljaniavn@gmail.com

Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результаті

Коментарі вимкнені.