У Тернополі триває війна між комунальниками та підприємцями

Конфлікт із самовільно встановленими кіосками поблизу ринку на вул. 15 Квітня не вирішився і сьогодні. Від восьмої години ранку на вказаному місці перебували представники управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР та відділу технічного нагляду, а також техніка для демонтажу кіосків. Та підприємці перешкодили демонтажу.
Нагадуємо, що нещодавно неподалік від ринку на вул. 15 Квітня підприємці самовільно почали встановлювати кіоски, через що тернополяни неодноразово скаржилися у міську раду. 19 листопада на засіданні виконкому Тернопільської міської ради було прийняте рішення про демонтаж даних торгових точок. Підприємцям дали десять днів для того, аби ті виконали дане рішення, однак вони не дослухалися, і встановлені раніше кіоски не демонтували. Навпаки – їхня кількість помітно збільшилася.
За словами начальника відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олега Вітика кіосків тут не буде.
– Насамперед, торгові точки встановлені без наявності відповідних документів. Крім того, на даній ділянці під кіосками знаходяться інженерні мережі – водопровід, каналізація і газопровід середнього тиску. Відтак дані малі архітектурні форми не можуть тут знаходитися. Сподіваємося, що вдасться таки дійти до порозуміння, і що власники даних споруд самовільно їх демонтують, – повідомляє Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР.

-1 thoughts on “У Тернополі триває війна між комунальниками та підприємцями

 • 19:31 | 5.12.2014 о 19:31
  Permalink

  Цілий ринковий комплекс по вул.Шептицького знаходиться на надпотужними комунікаціями міста.
  Кадастровий номер:6110100000:12:001:0046
  Тип власності:Приватна власність
  Цільове призначення:03.10для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури
  Площа:0.2112 га
  Як взагалі він там міг з явитися? Ділянку, площею 10 сотих в центрі міста віддали під садівництво, а через деякий час, магічно, вона перетворюється у ринок, площею 0.2112га. Так хто ж давав злочинний дозвіл на встановлення по вул.Шептицького таких самих кіосків, як по вул.15 Квітня, на таких самих інженерних мережах міста, хто підписав архітектурну прив язку?

Коментарі вимкнені.