У Тернополі відбудеться парад Помічників Святого Миколая

У неділю, 13 грудня відбудеться парад Помічників Святого Миколая на Театральному майдані, який об 14:00 вирушить до катедрального собору.

З 14:30 до 16:30 на площі перед собором відбудеться благодійний ярмарок, де усі охочі зможуть придбати пряники та інші вироби власного приготування. Також буде проводитись збір речей, необхідних для пакування подарунків.
Заохочуємо Вас долучитись до акції та приносити: солодощі, канцтовари, засоби гігієни, книги та іграшки на ярмарку та на Фабрику Святого Миколая, вул. Лучаківського 5а, церква Св. Свмч. Йосафата.

„Миколай про тебе не забуде!”- благодійна акція, покликана допогти потребуючим дітям України, яку вже одинадцять років поспіль проводять в Тернополі християнські молодіжні організації, спільно з навчальними закладами та громадськістю міста.
В рамках акції ПоСьМики – помічники Святого Миколая — розносять подарунки по домівках дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечних сімей. Подарунки попередньо пакують на “Фабриці Миколая”))
Особливістю акції є те, що її проводить молодь, яка незважаючи на сесію, економічну кризу, грудневі морози, присвячує свій час для того, аби стати ПоСьМиками та дарувати оточуючим радість, щастя та усмішки. Завдяки цьому творяться справжні чудеса, для тої частини нашого суспільства, яку називають Малеча.

Коментарі вимкнені.