У Тернополі влітку студенти та учні їздитимуть дешевше

5 липня на засідання виконавчого комітету міської ради було прийняте рішення «Про надання пільг учням та студентам на проїзд у автобусах, що працюють у звичайному режимі руху на міських автобусних маршрутах загального користування».

Виконавчий комітет вирішив надати студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, учням загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів пільги на проїзд у автобусах, що працюють у звичайному режимі руху на міських автобусних маршрутах загального користування, в розмірі половини вартості квитка протягом року. До прийняття відповідного рішення студенти та учні мали право пільгового проїзду в громадському транспорті лише у навчальний період.

«Таке рішення мабуть приймається вперше в Україні, адже по суті маршрутне таксі не передбачає пільгового проїзду взагалі. У нас пільгами користуються пенсіонери, які мають право безкоштовного проїзду в соціальних автобусах. Учні та студенти платять лише 50 % від загальної вартості проїзду. Вважаю не доцільним робити поділ між студентами та учнями на літні місяці та час навчання. Відповідно, було прийняте рішення аби ті, хто навчається у Тернополі весь рік мали змогу їздити у громадському транспорті на пільгових умовах», – зазначив міський голова Сергій Надал.

Рішення набирає чинності з моменту опублікування в газеті «Тернопіль Вечірній».

Коментарі вимкнені.