У Тернополі виступлять веселі красені

6 червня у Тернополі  україномовне гумор-шоу “Вар’яти” відсвяткує три рочки.

Для тернополян гумористи готують, як завжди, нову програму. Вона, як розповідає Сергій Притула, зібрана із кращих номерів за останні три місяці. Утім, це – ще не все!

– З нагоди свята ми покажемо трішки “бестового” матеріалу за всі три роки, – додає він. – Щодо того, чи будемо когось залучати до концертної програми із “зірок”? Ні, не будемо. По-перше, це наш День народження і не надто хочеться ділити з кимось оплески, адресовані нам. По-друге, як показує практика, присутність чи відсутність на афіші “зіркових” імен ніяк не впливає на кількість проданих квитків.

Нагадаємо, команда “Вар’яти шоу” – то веселі хлопаки, які зібралиcя разом на радість людям. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики. У гумористів практично немає жартів на політичну тематику та “нижче пояса”, йдеться на сайті varyatu.com.ua.

Усі новини про улюблених гумористів ви можете дізнатися на сторінці “Вар’ятів” у Facebook:https://www.facebook.com/varyati?ref=stream&hc_location=stream.

Шанувальників чекають 6 червня, о 19.00, у ПК “Березіль”. Телефон для довідок – 53-31-14, замовлення та доставка квитків – 0-96-218-08-63.

Коментарі вимкнені.