У Тернополі знайшли родичів Пшонки та агента Путіна (фото)

28 березня працівники комунального підприємства МШЕД прийшли під обласну прокуратуру. Вони вимагали поновлення кримінальних справ щодо діяльності “господарників міської ради” по КП ТМШЕД та зловживаннях,  звільнення з посад прокурорів, які закривали кримінальні справи по міській раді та  передати кримінальні справи на дорозслідування в міліцію міста Тернополя.

Як розповідають очевидці, стільки відвідувачів прокурори з обласної прокуратури не чекали, але теплий ранок п’ятниці лише цьому сприяв. До них вийшов заступник прокурора Тернопільщини. А сам пікет тривав годину.

Зустріч пройшла доволі зважено. Громадський діяч Тарас Білан запропонував громаді запросити представника прокуратури до розмови.

Крім того депутат Наталія Карпишин озвучена вимогу чіткого звітування прокурорів перед громадою по поставленим задачам.

Такі зустрічі громади будуть для “комунального Майдану” гарною звичкою, ми готові слухати тернополян, – додає Андрій Любецький.

Традиційно “комунальників” прийшли підтримати і тернополяни. Говорили про порушення при оформленні закордонних паспортів, про забудову стадіону по вулиці Злуки та про люстрацію. Зокрема були запитання на яких підставах деякі прокурори продовжують працювати на посадах.

На “комунальному Майдані” може виступати кожен, отож в цю неділю на 12.00 не забудьте завітати на Тролейбусну, 7а.

Комунальне підприємство “Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця” – це 16 мільйонів гривень обороту в рік, 3 гектари землі і 75 одиниць техніки, не кажучи вже про працівників. До банкрутства його доводять свідомо, кажуть учасники комунального майдану. А тому прийшли з питаннями під стіни обласної прокуратури.

– Це стосується таких цікавих питань, як завезення в Тернопіль піску, який по докментах брався в іншій області по 160 грн за кубічний метр, а насправді привозився з Теребовлянського району. Це питання чому доводять КП до банкрутства, чому йому не виплачують гроші, які воно офіційно і чесно заробило, – розповідає голова обласної ГО “Тернопільські підсумки” Тарас Білан.

 

Більше фото:
https://vk.com/album101400173_191825685

Коментарі вимкнені.