У тернополян на вул.Будного забирають все і відразу: зелену зону, дитячий майданчик і міні-стадіон (фото)

У Тернополі люди виборюють право на зелену зону навколо своїх помешкань.  Повідомляє прес-служба ГО “Наш рідний Тернопіль”.

Нещодавно на Об’їзній біля ресторану «Володар», на суміжній ділянці між будинками на вулиці Будного,50 і Бережанській, 57, що на мікрорайоні «Дружба», ріс ялинково-березовий гай, а біля нього дозрівали грядки капусти, петрушки, квасолі та інших овочів, які посадили тернополяни.

29 липня частину дерев і грядок обгородили металевою сіткою і на закритій території розмістили вагончик сторожа новобудови. Рішенням Тернопільської міської ради ще 22 березня 2013 рок у0,6 га землі на вулиці Будного надали у постійне користування комунальному підприємству міськради «Масив». Створений 08.04.2011 року суб’єкт покликаний сприяти незалежному учаснику інвестиційного процесу у будівництві і торгівлі. Та навіть за довідковим номером телефону Тернопільської міської ради 15-80 контакти комунальників дізнатися неможливо.

Мешканець будинку на Будного, 50 Василь Савка розповідає, для будівництва нового житлового будинку у комунальному підприємстві «Масив» найняли підрядну фірму «Софт»:

– Декларації на будівництво нам забудовник не показав, а поставлений забор суперечить чинному законодавству, тому що він не відступає 20 м від дороги, яка тут проходить. Ми викликали екологічну службу, коли працівники будови почали зрізати дерева, але порушники відразу зникли.

Комунальникам «Масиву» між будинками на вулиці Будного,50 і Бережанській, 57 у власність суміжну ділянку Тернопільська міська рада передала тихо. Адже громадських слухань не проводили і люди не бачили жодних документів, які засвідчують легальність будівництва.

Водночас голова ОСББ «Будного, 50» Людмила Смолій наголошує, мешканці будинку зверталися у Тернопільську міську раду, прокуратуру, в обласне державне управління охорони навколишнього середовища, УМВС України у Тернопільській області. Не зважаючи на виявленні тернополянам порушення, в усіх держструктурах підтвердили законність будівництва.

– ОСББ «Будного,50» не давало своєї згоди на відведення суміжної ділянки у постійне користування КП «Масив». Будівельні роботи уже розпочаті, але генеральний план будівництва ніхто з мешканців не бачив. Цей план незатверджений. Зі слів будівельника відомо, що це має бути 9-типоверховий будинок на 3 під’їзди. А вимощення має знаходитися паралельно нашому, із близьким розміщенням  до межі між ділянками. Мешканці категорично проти такого будівництва. Ми просто загородимо в’їзд до з’ясування ситуації, до настання правочинності їхніх дій і рішень, розповідає Людмила Смолій.

Окрім ялинково-березового гаю із продовженням будівництва мешканці Будного,50 втратять освітлення помешкань, дитячий майданчик і міні-стадіон. 31 серпня люди звернулися у Прокуратуру Тернопільської області. Також громадяни сподіваються, що їхні скарги почує міський голова Тернополя Сергій Надал.

-1 thoughts on “У тернополян на вул.Будного забирають все і відразу: зелену зону, дитячий майданчик і міні-стадіон (фото)

 • 20:40 | 1.08.2014 о 20:40
  Permalink

  Оце люди подуріли. Та нікому не мішає те будівництво!

 • 22:14 | 1.08.2014 о 22:14
  Permalink

  А то нічо, що дитячий майданчик ніхто не відібрав?
  Чого наші люди такі зажерливі? Є прибудинкова територія, а ті городи собі незаконно зробили на чужій землі, а тепер кажуть, що на їх грядках хтось будується.

 • 08:06 | 2.08.2014 о 08:06
  Permalink

  Завжди є незадоволенні, і ясно, що ніхто не хоче щоб біля їх будинку хтось будувався. Але це МІСТО! Не хочете – викупіть навколо по гектару, і будете мати спокій.

  • 11:03 | 5.08.2014 о 11:03
   Permalink

   Якщо ви собі повикупляли по гектару навколо свого будинку і не тільки, це ще не означає що так мають робити всі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 13:48 | 3.08.2014 о 13:48
  Permalink

  Я розумію, що Надал продав державну територію і взяв за це собі купу грошей. І взагалі на яких правах він розпоряджається держ майном. В країні зараз така важка ситуація, а вони будинки строять, вирубують дерева, парки то це є нормально?!!! А якби на цьому місті побудували садачок чи дитячий майданчик, про таке ніхто не задумувався??? Потрібно Надала пропіарити на всю Україну, можливо наші високопосадовці зацікавлятся такою відомою людиною і трошки зроблять перевірку Тернопільською міської ради, куди діваються державні грошенята!!!!!

 • 14:43 | 5.08.2014 о 14:43
  Permalink

  Для всіх прихильників будівництва повідомляю питання не в городах вони взагалі не в темі, люди більше переживають за саме будівництво, яке буде за 20 метрів від самого будинку, території в них не залишиться взагалі ні для дітей ні для дорослих! А тому позатикайтесь і не втикайтесь пліз!!!! Не біля вас будують!!!

Коментарі вимкнені.