Тернопільська церква св.Петра перша в Україні отримала подорожуючу ікону

Світлина від Лицарі Колумба м.Тернопіль парафія святого апостола Петра.В храмі святого апостола Петра , що у м.Тернополі , сталась зміна в внутрішньому убранстві. З лівої сторони від Царских Врат з’явилась нова ікона. Про це повідомляють Лицарі Колумба м.Тернопіль парафія святого апостола Петра.

Що ж це за ікона і чому вона тут встановлена ?
Для початку скажемо, це копія ікони, що була написана італійським іконописцем Фабріціо Діомеді (Fabrizio Diomedi).
Повна назва її – Ікона «Матері Божої помічниці переслідуваних християн».
В центрі ікони зображена Пречиста Діва Марія, яка своїм покровом-плащем покриває сучасних представників християн-мучеників: чоловіків і жінок, молодь і людей старшого віку, мирян, священиків і богопосвячених осіб.
Це нова ікона в якій дотримані всі канони іконопису і водночас вона є відгуком, на ті нові проблеми з якими стикнулася сучасна церква.
Адже утиски і переслідування християн це не сива давнина.
Це сьогодення.
Це відбувається сьогодні і зараз!
Мученики за християнську віру це наші сучасники!
Про це важко говорити і важко повірити. Та це правда.
Яке ж відношення має ця ікона до Храму святого апостола Петра, в християнському та затишному Тернополі?
Ікона «примандрувала» сюди з далекої Америки, з міста Балтимор. Саме там в 2018р. відбулася її презентація на Найвищій Конвенції Лицарів Колумба. Тоді ж Мелхітський Архієпископ Жан-Клеман Жанбарт (Jean-Clement Jeanbart) із сирійського міста Алеппо освятив десятки копій цієї ікони на Найвищій Конвенції Лицарів Колумба
Під час презентації ікони в Балтиморі, Найвищий Лицар Карл Андерсон висловив сподівання, що ця подорожуюча ікона «зверне увагу всієї Церкви на велику жертву, яку приносять так багато наших братів і сестер у Христі»
На Конвенції в Балтиморі був присутній також Блаженніший Святослав, який виголосив головну промову в присутності 3000 лицарів та їхніх сімей з усього світу:
«Дякую, браття-лицарі, що допомогли нам змобілізувати наших найкращих чоловіків стати Лицарями Колумба і Лицарями милосердя!» 

Світлина від Лицарі Колумба м.Тернопіль парафія святого апостола Петра.
На цій Конвенції було оголошено, що Україна отримує найвищий статус Національної юрисдикції.
Після презентації і освячення в Балтиморі, копії цих ікон були надіслані до всіх юрисдикцій Лицарів Колумба по всьому світі, в тому числі і до України.
Осередок Лицарів Колумба при парафії св.ап.Петра вдостоївся високої честі, першими в Україні, приймати в своєму Храмі цю ікону. Зауважимо, що незабаром вона «помандрує» далі в інші міста та Храми.
Та наразі кожен бажаючий зможе помолитись біля неї за душі та долю християн котрі постраждали за Віру Христову,а також звернутись до себе з простим питанням – « А чи зміг би я вчинити таке свідчення Віри, як ті котрі постраждали за неї?»

Світлина від Лицарі Колумба м.Тернопіль парафія святого апостола Петра.

Коментарі вимкнені.