У центрі Тернополя через новий бар постраждали дерева (фото)

Про це пишуть у групі mywest — тернопільська відео мережа.

“Брехливі комунальники Тернополя під виглядом турботи про нас зрубали два “сухих” каштани в самому центрі на Руській. От тільки під псевдо турботою наочно демонструється черговий кабак.. Не дивно, якщо власник цього закладу близький до псевдо-патріотичної партії жирних задниць в міській раді Тернополя, яким байдуже на місто та її мешканців.. Ганьба тим уродам!”

-1 thoughts on “У центрі Тернополя через новий бар постраждали дерева (фото)

 • 21:39 | 3.12.2013 о 21:39
  Permalink

  Автор хоча б уточнив хто власник, перед тим як писати цю нісенітницю! Фасад ресторану “Балагур” є таким уже не один рік, але сам заклад подосі не відкритий. Людина, яка є власником цього закладу, не лише бізнесмен, а й відомий меценат у певному районі Тернопільщини! Ганьба не бізнесмену, а “писаці”, який вирішив пропіаритись під час теперішніх подій у державі шукаючи вселенську змову!

 • 14:08 | 24.11.2014 о 14:08
  Permalink

  Цілком згідна з попереднім коментарем, перш ніж писати “фігню” – треба бути впевненним в достовірності інформації і я б краще назвала “тими” словами “автора” цього тексту “, аніж людину, яка роками добивалася те, що має зараз!!!

 • 18:38 | 21.12.2014 о 18:38
  Permalink

  Не знаю всіх подробиць будівництва цього закладу, але хочу сказати, що бар заслуговує кращої характеристики. Недавно ми з подругами завітали на вечерю і були дуже вражені інтер”єром, обслуговуванням, якістю страв, хоча може ціни і трохи високі, але це все варто цього. Затишно, комфортно, і це головне. Робота зроблена просто на п”ять. Думаю дуже тяжка праця була по будівництву. Власник цього підприємства заслуговує позитива. Дякуємо.

Коментарі вимкнені.