У п’ятницю в Тернополі міжнародний марафон від Київського заводу шампанських вин (програма)

Уже цієї п’ятниці в Тернополі стартує найдосвідченіший джазовий фестиваль України «Jazz Bez». Він прокотиться містами України і Польщі.

Зокрема, пройде Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez 2013» 6, 7, 8 грудня у Тернопільському обласному драматичному театрі. Директор фестивалю Олег Макогін повідомив, що на початку зими із 4 по 15 грудня 2013 року містами України і Польщі прокотиться міжнародний джазовий марафон під назвою «Jazz Bez». У Тернополі він пройде увосьме та триватиме три дні – 6, 7, 8 грудня.

Цьогоріч «Jazz Bez» об’єднає довкола джазу Київ, Харків, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Люблін, Санок, Глівіце, Перемишль та батьківщину Богдана-Ігоря Антонича село Новицю. Вперше до джазової федерації приєднаються Мостиська.

Родзинкою фестивалю «Jazz Bez» є поєднання максимальної кількості джазових стилів (свінг, ф`южн, бі-боп, джаз-рок, фанк, кул, фрі-джаз), експериментальної та імпровізаційної музики.

Цього року у Фестивалі візьме участь півтори сотні музикантів з України, Польщі, США, Ізраїлю, Великобританії, Німеччини, Данії, Швейцарії, Італії, Білорусі, Грузії, Вірменії, Азербайджану.

Також у рамках Фестивалю відбудеться джазова школа для молодих музикантів у Перемишлі, традиційні джем-сейшени, майстер-класи, фотовиставки та багато додаткових акцій. Четверо музикантів з Тернополя їдуть на цю подію.

Тернопільська програма фестивалю:

Організатори: Тернопільська міська рада, мистецьке об’єднання Коза, музичний центр Бастер.

 

П’ятниця, 6 грудня

ZumbaLand (Грузія)

Павло Ігнатьєв (Україна)

 

Субота, 7 грудня

Tatvamasi (Польща)

Marinita feat. Mark Eliyahu (Україна-Ізраіль-США-Азербайджан)

 

Неділя, 8 грудня

Kekko Fornarelli Trio (Італія)

H.A. Quartet (Білорусь-Вірменія)

 

Генеральний спонсор – Київський завод шампанських вин.

Початок концертів о 19:00.

Коментарі вимкнені.