У центрі Тернополя стріляли в активістів, які проти незаконної забудови (фото)

Про це повідомляє сайт Тернополяни.
За їхньою інформацією це сталось під час протесту проти незаконної забудови в історичному центрі Тернополя за адресою   Брюкнера, 6. Коли активісти намагалися повалити паркан, у їхню сторону здійснили вистріл.

Постріл з травматичної зброї зробив охоронець фірми «Барс», після чого з місця події втік.

– На щастя, ніхто не постраждав, – розповідає один з ініціаторів сьогоднішньої акції. – Нам вдалося негайно ж підібрати гільзу – як доказ протиправних дій невідомої особи. Сам винуватець стрілянини заховався у сусідній будівлі.

На виклик негайно прибуло п’ять машин міліції, на місці працюють експерти.

За словами громадських активістів, забудовник і раніше мав конфлікт із ними, адже ті погрожували знести паркан та зупинити зведення торгового центру в найстарішій частині міста.

Як пише ЛТДейлі, мешканці були шоковані такою поведінкою охоронця, адже більша половина з протестуючих – люди старшого віку, були також батьки з дітьми.

– Яке він право має використовувати зброю у місцях скупчення людей? Моя сусідка була тут з 9-місячним сином, який дуже злякався – каже пані Марія. І правда, на звук пострілу кілька людей прибігли з інших вулиць.

Підтримує активістів  і депутат облради Мар’ян Крекотень. Він, хоч і є представником ВО «Свобода», неодноразово звертався до очільника Тернополя вплинути на ситуацію, – пише сайт Тернополяни.

– Втім, жодної реакції на мої слова немає й досі, хоч проблема і не нова. Я наголошував меру, що такі дії спричинять бурхливу реакцію, як от силове повалення паркану, яке, власне, нині й відбулось, – додає депутат.

 

-1 thoughts on “У центрі Тернополя стріляли в активістів, які проти незаконної забудови (фото)

 • 02:29 | 1.08.2015 о 02:29
  Permalink

  Стрілець боронив від нападників комунальну власність на Брюкнера, 6
  Кадастровий номер земельної ділянки: 6110100000:02:023:0055
  Цільове призначення: Для іншої житлової забудови
  Площа: 0.024 га
  Орендар: Товариство з обмеженою відповідальністю “Пасаж”, код ЄДРПОУ: 24630616, адреса: Україна, 46001, Тернопільська обл., м. Тернопіль, вулиця Сліпого Кардинала, будинок 5, превед медвед -> мамус-ПНХ

Коментарі вимкнені.