«Укрспирт» через тернопільську прокуратуру втратив більше трьох мільйонів грн.!

Рішенням господарського суду Київської області від 29.07.2013 року у справі № 911/2002/13 задоволено позов Заступника прокурора Тернопільської області в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області до Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт».

Так, наведеним рішенням присуджено до стягнення з відповідача збитків на суму 3 035 968, 00 грн. за порушення природоохоронного законодавства.

Не погодившись з вказаним рішенням, Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» звернулась до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, а згодом й до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою.

Однак, 19 лютого 2015 року постановою Вищого господарського суду України  касаційну скаргу Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» залишено без задоволення, що означає позов заступника прокурора Тернопільської області в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області задоволено у повному обсязі шляхом присудження до стягнення з відповідача збитків на суму 3 035 968, 00 грн., завданими державі внаслідок використання вод без дозволу на спеціальне водокористування.

Коментарі вимкнені.