Улюблений бренд тернополян знову взявся до порушень

В черговий раз 6 жовтня 2017 року в білий день Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області зафіксовано факт видалення відходів продуктів молочних, утворених приватним акціонерним товариством “Тернопільський молокозавод”, – повідомляє Державна екологічна інспекція у Тернопільській області.

Цього разу відходи зливав водій автомобіля DAF 95 XF 430 державний номерний знак ВО 3084 АР з причепом (цистерна) ВО 0752 ХТ Бухта Т.М. на землях промисловості на території Малашовецької сільської ради Зборівського району. Останнього притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.ст. 82, 52 КУпАП і накладено максимальний штраф у розмірі 1360 грн. Крім того, водію будуть пред’явлені збитки за забруднення земельної ділянки.

Таким «простим» шляхом (а саме передавши відходи виробництва згідно договору громадянину чи підприємцю, які лише надають послуги транспортування і не мають жодних правових підстав для їх утилізації, як наслідок – водії зливають їх у «зручних» місцях, і самі несуть відповідальність за такі дії, а фактичний порушник при цьому залишається в тіні) керівництво молокозаводу вирішує не просту проблему. Проте, цей шлях веде в нікуди і є помилковим. Інспекція посилить контроль в даному напрямку і змусить знайти інший – законний шлях вирішення проблеми!

Коментарі вимкнені.