Управління поліції охорони Тернопільської області потребує працівників

23 липня 2019 року в приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій для Управління поліції охорони Тернопільської області, на якій начальник відділу кадрів Старощук Оксана В’ячеславівна розповіла про діяльність управління поліції охорони, його завдання та обов’язки, ознайомила безробітних із запропонованими вакансіями, соціальними гарантіями та вимогами роботодавця, можливістю щодо проведення конкурсу, можливістю навчання в профілюючих навчальних закладах.
Управління поліції охорони надає послуги клієнтам із гарантією повної матеріальної відповідальності, за допомогою засобів охоронної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян, охорону фізичних та юридичних осіб.
На даний час пропонуються вакансії охоронників, поліцейських, водіїв автотранспортих засобів.
Міні-ярмарок вакансій відвідало 10 осіб з числа безробітних, які поспілкувалися з роботодавцем, отримали інформацію та відповіді на питання.
В результаті проведеного заходу шукачі роботи, яких зацікавили пропозиції, отримали роздаткові матеріали із зазначенням контактів відділу кадрів для подальших індивідуальних співбесід у роботодавця.

Коментарі вимкнені.