Урочисте відкриття центрального стадіону в Тернополі відбудеться без Хоптяна?

Влада міста планує в перших числах травня зробити офіційне відкриття реконструйованого центрального стадіону міста.

«Хотілося б зробити гарне шоу. Наразі ідей, ще не має. Міська рада звертається до людей щоб подавали свої ідеї. Раніше була домовленість з головою ОДА про спільні заходи з відкриття», – заявив мер Тернополя Сергій Надал.

Йому невідомо, чи приїде на відкриття хтось з київських високо посадовців.

Наразі роботи на стадіоні ще тривають.

«На стадіоні ще потрібно доробити ремонт фасаду – десь цеглу зняли, бо робили якісь заміри, десь облущилася штукатурка. Всередині потрібно зробити дрібні роботи з газоном, поміняти ворота. Всі отримали доручення до першого травня все має бути зроблене. У перших числах зробимо офіційне відкриття. 12 травня буде випускний і до того часу стадіон має бути готовий», – розповів Сергій Надал.

Нагадаємо, що  реконструкцію центрального стадіону Тернополя за три роки було витрачено майже 13 млн. грн.. за ці гроші було встановлене нове табло та освітлення,  накриття, замінені лавки на пластикові стільці, облаштовано роздягальні, душові, відремонтовано фасад, перекладені комунікації…

Планується, що під час проведення чемпіонату «Євро-2012» вболівальники зможуть слідкувати за грою з так званих фан-зон, які облаштують на центральному стадіоні.

За словами Сергія Надал, міська рада веде переговори з фірмою, яка хоче організувати фан-зони. Саме за рахунок бізнесменів мерія розраховує зробити ремонт зовнішньої вбиральні. Там має бути сучасний чоловічий і жіночий туалет.

«Я не думав що це так буде дорого. Мені принесли попередні розрахунки – це сотні тисяч гривень», – прокоментував мер.

Коментарі вимкнені.