Усім футболістам Бучаччини подарували нові комплекти форм (фотофакт)


Вже багато років поспіль ТзОВ «Бучачагрохлібпром» під керівництвом Героя України Петра Гадза активно сприяє популяризації футбольного руху в Бучацькому районі, що на Тернопіллі. Так, днями для футболістів мальовничого краю зробили ще один сюрприз.
– Усім командам району, які приймали участь в чемпіонаті та кубку району, за доброю традицією нашого підприємства було вручено повні комплекти ігрових форм, – розповідає фінансовий директор ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Богдан Гузовський. – Ми передали їх представникам футбольних команд та їхнім тренерам, адже зовнішній вигляд футболіста безпосередньо впливає на його сприйняття вболівальниками та ентузіазм самого гравця.
Всього було закуплено 19 комплектів футбольної форми, кожна з яких відрізняється від іншої. Під час її вибору спонсорами були враховані побажання гравців щодо колористики. Не менш важливим фактором було також і співвідношення «ціна-якість».
Загалом, ініціатива підтримки футболу в районі належить голові наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петру Гадзу. Він – один з небагатьох благодійників, який постійно допомагає розвитку футболу серед молоді Бучаччини. Саме тому в районі цей вид спорту щороку лише збільшує кількість прихильників, а, відтак, і сільських футбольних команд.

Коментарі вимкнені.