Увага! Івана Чупруна “Правий Сектор” зловив на шахрайстві

Оголошення! 11 батальйон ДУК

Нещодавно я надала заяву про те, що з нашого батальйону було за шахрайство виключено Івана Чупруна керівника групи “Дмитро Ярош – Україна понад усе!”
Було проведено ряд заходів по з’ясуванню обставин і маємо наступне…

Поки дівчата з цієї групи збирали кошти на картку Ані Хмари та купували амуніцію для бійців АТО (звітність перевірено), Чупрун, прикриваючись результатами роботи команди адміністраторів, що дійсно є патріотами, відкрив власну картку для збору коштів нашому полігону. Через місяць на прохання показати звітність Чупрун не зреагував, звітності нема й по сьогодні, лише зізнався що якоїсь суми там дійсно не вистачає, хоча не мав права витрачати кошти без обговорення з керівним складом полігону. Скільки він зібрав коштів і скільки й на що витратив наразі невідомо.

Загальними зборами адмінського складу групи “Дмитро Ярош – Україна понад усе!” було прийнято рішення усунути керівника та поставити нового. Друг Кармелюк є тризубівцем, людиною порядною і правильним рішенням команди.
Також було прийнято рішення не збирати кошти на будь які інші картки окрім зазначених на офіційних сайтах ДУК та Правого Сектора.

Я підтримую ці рішення і вважаю, що при бажанні робити спільну справу компроміс завжди знайдеться.

Вдалої всім роботи.
Маруся Звіробій
Командир 11 батальйону ДУК

Коментарі вимкнені.