Бомбосховище в Тернополі вже втретє обласна рада виставляє на продаж. А як же війна? – турбуються тернополяни

Обласна рада уже в третє виставляє на продажу бомбосховище в Тернополі, це при тому, що на сході іде війна. Про це пише  Masnyk Tolik у мережі Фейсбук.

– Може я дурний або чогось не розумію чи просто у нас під носом працює всяка москальська мразь, яка хоче нажитися до того, як будуть перевибори. За аптеки це також стосується, скоро лиш спогади будуть, що колись були державні аптеки. Уууууу….. Тут приходить одна думка, чому не вводять воєнний стан тому, що таких “Гандонів” давно б вивели на площу і розстріляли по законах воєнного часу!

А ось і саме оголошення:

Колишнє протирадіаційне сховище загальною площею 574,9 кв.м, що перебуває на балансі ТОВ «Галія», можна буде придбати на повторному аукціоні 20 лютого 2015 року об 11.00 у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області.

Приміщення знаходиться у центральній частині Тернополя – у підвалі 4-поверхової будівлі на вул. Опільського, 1. Комунікації наразі від’єднані. Подальше використання об’єкта покупець визначатиме на власний розсуд.

Початкова ціна продажу об’єкта з урахуванням ПДВ – 522 тис. 540 грн.

-1 thoughts on “Бомбосховище в Тернополі вже втретє обласна рада виставляє на продаж. А як же війна? – турбуються тернополяни

  • 01:01 | 4.02.2015 о 01:01
    Permalink

    Облавтодор також продав бомбосховище в Березовиці. І що? – та нічого бо в них всюди “криша”. А прокуратура буцім нічого не бачить. Оце настоящі .АНДОНИ!

Коментарі вимкнені.