У Тернополі – ангелята, дідухи, шишки та шопки (фото)

Учні шкіл та вихованці позашкільних закладів міста представили свої роботи на виставці-конкурсі новорічно-різдвяних композицій «Замість ялинки – зимовий букет». Її відкрили в “Перемозі”.

Роботи представлені у трьох номінаціях: «Новорічна композиція» (напрям «Новорічна флористика»), «Український сувенір» (зразки традиційних та сучасних дизайнерських іграшок), «Дідух, різдвяна атрибутика».

Організатори виставки-конкурсу – управління освіти та науки, управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу.

Виставка-конкурс ««Замість ялинки – зимовий букет» проводиться за підтримки міського голови Сергія Надала, повідомляє міська рада.

«Вже понад десять років у нашому місті напередодні свят проходить виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Кожного року конкурсанти представляють оригінальні композиції, експериментують з новими матеріалами та техніками. Також тут можна побачити роботи, виконані в давніх українських техніках. Тішить, що діти і молодь відроджують кращі традиції нашого краю. Думаю, кожна композиція стане гарним святковим подарунком, адже в кожну роботу вкладено не тільки працю, а й частинку дитячої душі!».

    

Коментарі вимкнені.