В тернопільського ФК “Нива” – все гаразд

Ми нещодавно писали, що тернопільська “Нива” має борги перед Федерацією футболу України. Тому КДК виніс рішення щодо позбавлення права на реєстрацію у ФФУ нових футболістів за несплату частини заявкового внеску на участь у змаганнях ПФЛ України сезону 2013/2014 років. Санкцію  накладено  до моменту погашення заборгованості.

Насправді, як повідомив клубній прес-службі директор ФК «Нива» Роман Мацюпа, відповідна сума перерахована ще в листопаді, а те контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв таке рішення, є простою помилкою, – пише Номер один.

– Майже місяць тому, а саме 27 листопада, ФК «Нива» перерахував 132,686 тис. грн. за участь команди в чемпіонаті. Очевидно, коли відбувалося засідання КДК ФФУ з незрозумілих причин керівництву цього органу не повідомили про платіжку від ФК «Нива», відповідно коли приймалося рішення по «Ниві» члени КДК користувалися застарілою інформацією, – зазначив директор ФК «Нива» Роман Мацюпа.

Також “Погляд” нагадує, що кілька днів тому  пообіцяли, що зроблять все можливе аби футбол на Тернопільщині розвивався. Володимир Мариновський (голова обласної федерації футболу та Віце-Президент федерації футболу України) високо оцінив допомогу Валентина Хоптяна та його заступника Петра Гоча за допомогу футбольному клубу «Нива» Тернопіль.

Коментарі вимкнені.