Валентин Хоптян обіцяв зустрітись з майданцями і навіть вислухати їх

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян прокоментував засідання ради регіонів, яке відбулося напередодні під головуванням Президента України.

За словами керівника області, глава держави поставив ряд нових і чітких завдань щодо розвитку країни. Після залучення кредитів з Китаю та Росії і отримання знижки на газ керівництво держави сподівається на відродження української економіки у найкоротші терміни, а також на проведення технічного переоснащення та залучення інвесторів. Лише із приведенням економіки до європейських стандартів українці отримуватимуть європейські зарплати та пенсії, переконаний Валентин Хоптян. За словами голови ОДА, це питання Президент тримає на особистому контролі.

«Віктор Янукович заявляє, те, що люди вийшли на майдан – демонструє їхню позицію, що вони хочуть жити краще. Відтак, ми маємо проаналізувати нашу роботу і зробити висновки. Ми зустрінемося з людьми, вивчимо їхню думку. Влада має все робити для того, щоб люди жили краще. Насамперед нам треба займатися розвитком економіки, залученням інвестицій, будувати сучасні підприємства, які б випускали конкурентоспроможну продукцію. Без цього нам немає що робити у Європі. Ми маємо туди ввійти повноправними партнерами» – переконаний голова Тернопільської ОДА.

Крім цього, за словами Валентина Хоптяна, Президент гостро ставить питання щодо боротьби з корупцією, захисту бізнесу, а також щодо вирішення соціальних питань об`єднаючи зусилля влади, бізнесу та громадськості. В області ця робота ведеться, заявляє Валентин Хоптян і додає, що найближчим часом буде проведений детальний аналіз зробленого і будуть поставлені нові чіткі завдання на наступний 2014 рік.

-1 thoughts on “Валентин Хоптян обіцяв зустрітись з майданцями і навіть вислухати їх

  • 20:26 | 30.12.2013 о 20:26
    Permalink

    Які можуть бути поставлені “чіткі завдання на 2014 рік”, на п’яну голову? Дав би Бог, щоб ВІН ще й цього року когось не збив машиною…

Коментарі вимкнені.